Lygiai prieš metus buvo atidarytas vienintelis skandinaviško stiliaus viešbutis įsikūręs šalia Tarptautinio Kauno oro uosto.  2018 m.  birželio 2 dieną paminėjome pirmąjį „AirHotel“ gimtadienį, ypatingą dėmesį skirdami viešbučio svečiams. Per tokį nedidelį laiko tarpą  mums pavyko pasiekti puikių rezultatų ir įvertinimų.  Per šiuos metus stengiamės įgyti Jūsų pasitikėjimą, o viešnagę padaryti įsimintiną.

Pagal pateiktą booking.com reitingavimo sistemą esame įvertinti net 9.1 balu iš 10! Mūsų unikalumas ir didžiausia privalumas tai yra mūsų vieta, kuri įvertinta net 9.5 balo, taip pat aukštus balus skiriate ir personalui, bei švarai. O šie įvertinimai tik įrodo, kad einame teisingu keliu, padedant mūsų klientams. Esame atviri pasiūlymams ir pastaboms, į kiekvieną stengiamės atkreipti dėmesį, padirbėti su savo silpnosiomis pusėmis ir dar labiau atskleisti savo stiprybes.

Nuo atidarymo dienos mūsų viešbutyje įvyko nemažai pokyčių, tokių kaip savo svečiams siūlome šviežią maltų pupelių kavą, taip pat be nakvynės galime pasirūpinti Jūsų pervežimais, ar automobilių nuoma, maistu, bei gėrimais. Viskas tik dėl mūsų klientų, kuriems stengiamės padėti bet kuriuo klausimu.

 

Dėkojame, kad esate kartu ir lauksime apsilankant mūsų viešbutyje !

 

Iki susitikimo!

Kilus klausimams kreipkites : info@airhotel.lt

 


Leave a Comment